UPJ1C560MDD
MFR.Part #
UPJ1C560MDD
JLCPCB Part #
C1664920
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1Ω 105mA@120Hz 11mm 16V 2000hrs@105℃ 2mm 56uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS