UPJ1C470MDD1TD
MFR.Part #
UPJ1C470MDD1TD
JLCPCB Part #
C1582276
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω 11mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 47uF 5mm 92mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS