UPJ1C271MPD1TA
MFR.Part #
UPJ1C271MPD1TA
JLCPCB Part #
C1593942
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 16V 270uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 410mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS