UPJ1A820MDD
MFR.Part #
UPJ1A820MDD
JLCPCB Part #
C5111560
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 110mA@120Hz 11mm 2000hrs@105℃ 2mm 5mm 82uF ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS