UPJ1A561MPD
MFR.Part #
UPJ1A561MPD
JLCPCB Part #
C5111558
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 560uF 590mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS