UPJ1A391MPD1TD
MFR.Part #
UPJ1A391MPD1TD
JLCPCB Part #
C1580540
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 15mm 220mΩ 3.5mm 3000hrs@105℃ 390uF 430mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS