UPJ1A331MPD1TD
MFR.Part #
UPJ1A331MPD1TD
JLCPCB Part #
C1580987
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11.5mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 330uF 350mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS