UPJ1A271MED
MFR.Part #
UPJ1A271MED
JLCPCB Part #
C5111553
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 15mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 270uF 300mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS