UPJ1A222MHD1TO
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPJ1A222MHD1TO
JLCPCB Part #
C1668375
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.53A@120Hz 10V 12.5mm 2200uF 25mm 45mΩ 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS