UPJ0J562MHD6
MFR.Part #
UPJ0J562MHD6
JLCPCB Part #
C1599791
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.78A@120Hz 18mm 20mm 47mΩ 5000hrs@105℃ 5600uF 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS