UPJ0J561MPD1TA
MFR.Part #
UPJ0J561MPD1TA
JLCPCB Part #
C1596004
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 190mΩ 3.5mm 3000hrs@105℃ 480mA@120Hz 560uF 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS