UPJ0J392MHD
MFR.Part #
UPJ0J392MHD
JLCPCB Part #
C1597081
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.71A@120Hz 12.5mm 31.5mm 37mΩ 3900uF 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS