UPJ0J332MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPJ0J332MHD
JLCPCB Part #
C1599535
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.53A@120Hz 12.5mm 25mm 3300uF 45mΩ 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS