UPJ0J221MED
MFR.Part #
UPJ0J221MED
JLCPCB Part #
C1583351
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 205mA@120Hz 220uF 480mΩ 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS