UPJ0J123MHD
MFR.Part #
UPJ0J123MHD
JLCPCB Part #
C1600729
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12000uF 18mm 2.82A@10kHz 35.5mm 5000hrs@105℃ 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS