UPJ0J103MHD6
MFR.Part #
UPJ0J103MHD6
JLCPCB Part #
C1599011
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10000uF 18mm 2.24A@120Hz 31.5mm 5000hrs@105℃ 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS