UPJ0J102MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPJ0J102MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588685
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 120mΩ 20mm 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V 820mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS