UPH2W101MHD
MFR.Part #
UPH2W101MHD
JLCPCB Part #
C1582185
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 16mm 2000hrs@105℃ 35.5mm 450V 7.5mm 730mA@120Hz ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS