UPA1V821MHD1TO
MFR.Part #
UPA1V821MHD1TO
JLCPCB Part #
C1586897
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.418A@120Hz 12.5mm 20mm 29mΩ 35V 5000hrs@105℃ 5mm 820uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS