UPA1V561MPD1TD
MFR.Part #
UPA1V561MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111522
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.118A@120Hz 10mm 20mm 35V 4000hrs@105℃ 560uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS