UPA1V222MHD6
MFR.Part #
UPA1V222MHD6
JLCPCB Part #
C1601186
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.244A@120Hz 20mm 2200uF 25mΩ 35V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS