UPA1E681MPD1TD
MFR.Part #
UPA1E681MPD1TD
JLCPCB Part #
C1589086
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1.24A@100kHz 10mm 16mm 25V 4000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS