UPA1E472MHD1TN
MFR.Part #
UPA1E472MHD1TN
JLCPCB Part #
C1582302
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 18mΩ 2.423A@120Hz 25V 25mm 4700uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS