UPA1E332MHD
MFR.Part #
UPA1E332MHD
JLCPCB Part #
C1601646
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 19mΩ 2.346A@120Hz 25V 25mm 3300uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS