UPA1C472MHD
MFR.Part #
UPA1C472MHD
JLCPCB Part #
C1601654
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 16mm 2.76A@100kHz 25mm 4700uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS