UPA1C471MPD1TD
MFR.Part #
UPA1C471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1667923
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 16V 4000hrs@105℃ 470uF 5mm 63mΩ 675mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS