UPA1C122MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPA1C122MPD1TD
JLCPCB Part #
C1669006
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.267A@120Hz 10mm 1200uF 16V 20mm 35mΩ 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS