UPA1A471MPD1TD
MFR.Part #
UPA1A471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1583036
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11.5mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 472.5mA@120Hz 8mm 90mΩ ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS