UPA1A272MHD
MFR.Part #
UPA1A272MHD
JLCPCB Part #
C1647320
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.607A@120Hz 10V 12.5mm 20mm 2700uF 29mΩ 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS