UPA1A222MHD3
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPA1A222MHD3
JLCPCB Part #
C1600292
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.607A@120Hz 10V 12.5mm 20mm 2200uF 29mΩ 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS