UPA1A122MPD6TD
MFR.Part #
UPA1A122MPD6TD
JLCPCB Part #
C5111500
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1.054A@120Hz 10V 10mm 1200uF 16mm 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS