UPA0J682MHD
MFR.Part #
UPA0J682MHD
JLCPCB Part #
C1599545
Package
Plugin,D12.5xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 16mΩ 2.499A@120Hz 35.5mm 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V 6800uF ±20% 插件,D12.5xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS