UPA0J472MHD1TO
MFR.Part #
UPA0J472MHD1TO
JLCPCB Part #
C1590827
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.938A@120Hz 12.5mm 22mΩ 25mm 4700uF 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS