UPA0J392MHD
MFR.Part #
UPA0J392MHD
JLCPCB Part #
C1598851
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 2.28A@100kHz 25mm 3900uF 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS