UPA0J222MPD6TD
MFR.Part #
UPA0J222MPD6TD
JLCPCB Part #
C5111495
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 20mm 2200uF 6.3V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS