UPA0J222MPD3TD
MFR.Part #
UPA0J222MPD3TD
JLCPCB Part #
C1589448
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.428A@120Hz 10mm 2200uF 25mm 33mΩ 4000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% Plugin,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS