UPA0J152MPD3TD
MFR.Part #
UPA0J152MPD3TD
JLCPCB Part #
C1589472
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.267A@120Hz 10mm 1500uF 20mm 35mΩ 4000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS