UPA0J152MPD1TD
MFR.Part #
UPA0J152MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111493
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.037A@120Hz 1500uF 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS