UMW1V330MDD1TE
MFR.Part #
UMW1V330MDD1TE
JLCPCB Part #
C1498346
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.5mm 33uF 35V 62mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS