UMW1H2R2MDD
MFR.Part #
UMW1H2R2MDD
JLCPCB Part #
C1498112
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1000hrs@85℃ 19.5mA@10kHz 2.2uF 4mm 50V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS