UMW1H100MDD
MFR.Part #
UMW1H100MDD
JLCPCB Part #
C1583050
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10uF 2.5mm 50V 6.3mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS