UMW1E4R7MDD
MFR.Part #
UMW1E4R7MDD
JLCPCB Part #
C1580625
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1000hrs@85℃ 16mA@120Hz 25V 4.7uF 4mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS