UMW1E220MDD1TP
MFR.Part #
UMW1E220MDD1TP
JLCPCB Part #
C1584175
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.5mm 22uF 25V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS