UMW1E101MDD1TE
MFR.Part #
UMW1E101MDD1TE
JLCPCB Part #
C1498349
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100uF 110mA@120Hz 2.5mm 25V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS