UMW1E100MDD1TE
MFR.Part #
UMW1E100MDD1TE
JLCPCB Part #
C1668769
Package
Plugin,D5xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10uF 25V 27mA@120Hz 5mm 5mm 6mm ±20% 插件,D5xL6mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS