UMW1C470MDD1TP
MFR.Part #
UMW1C470MDD1TP
JLCPCB Part #
C1584172
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16V 2.5mm 47uF 58mA@120Hz 6.3mm 6mm ±20% 插件,D6.3xL6mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS