UMW1A330MDD1TP
MFR.Part #
UMW1A330MDD1TP
JLCPCB Part #
C1584278
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 2.5mm 33uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS