UMW1A330MDD1TE
MFR.Part #
UMW1A330MDD1TE
JLCPCB Part #
C1668772
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 33uF 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS