UMW1A221MDD
MFR.Part #
UMW1A221MDD
JLCPCB Part #
C1594025
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 2.5mm 202.5mA@10kHz 220uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS