UMW0J470MDD1TE
MFR.Part #
UMW0J470MDD1TE
JLCPCB Part #
C1668826
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 47uF 5mm 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS